İzmir Klima ve Kombi Bakım-Arıza-Montaj Servisi Sitemize Hoşgeldiniz.

 • Hemen Arayın
  +90 554 852 24 57
 • Cüneyt Bey Mah. 607 Sokak No:2/C
  Menderes - İZMİR
 • PZT-CUMARTESİ
  08.00 - 19.00

Havalandırma Sistemleri

İzmir Klimacı Firmamız, havalandırma sistemlerinin kurulumu haricinde havalandırma temizliğide yapmaktadır. Müşterilerimize güven ve kalite ile 1.sınıf iyi bir hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

 • Petek temizleme İşlemini

  Makina ile yapıyoruz

 • En uygun fiyatlar

  Müşteri memnuniyeti

 • Her Marka ve Model

  Klimalarda

 • Profosyonel Ekip ile

  Tamir-Bakım-Montaj

Mutfak Havalandırma Sistemi

İzmir Havalandırma Sistemleri olarak , restaurant , kafe, fabrikalar ve otel gibi işletmecilerin profosyonel mutfaklarına uzun ömürlü kullanabilecekleri havalandırma sistemi kurulması gerekmektedir. Bu mutfaklara uygulanması şart olan havalandırma sistemleri ile rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.


İşletmelerde kullanılan mutfakların aşırı büyük olması, ortaya çıkan yemek kokularını, ocak gazı kokularını, ızgara kokuları gibi ağır kokuları mutfak içersinde hapseder. İçerde oluşan bu duman ve kötü koku dışarıya aktarılmadığı sürece belli bir süreden sonra mutfak içersindeki personellerin çalışmasına engel olur.

Hava Temizleme Firmaları

Mutfak Havalandırma, insan yaşamı için hayati bir önem taşıyan mutfaklarda yapılacak işlemlerle içerdeki hava kalitesinin arttırılması için yapılan bir havalandırma sistemi tesisatıdır. İzmir Havalandırma Sistemleri firmamız, sizlere kuracağı havalandırma sistemi ile mutfak içersindeki çalışanlarınaza nefes aldıracak olmuşken müşterilerizin burunlarına giden kötü kokularında önüne geçmiş olacaksınız. Havalandırma Kanal Temizliği, belirli zamanlar içerisinde yapılmalıdır.

Bizi Arayınız: +90 554 852 24 57


Etiket :havalandırma sistemleri, havalandırma temizliği, baca havalandırma temizliği, hava kanalı temizliği


Bizi Takip Edin:

Tıkla Ara!