İzmir Klima ve Kombi Bakım-Arıza-Montaj Servisi Sitemize Hoşgeldiniz.

 • Hemen Arayın
  +90 554 852 24 57
 • Cüneyt Bey Mah. 607 Sokak No:2/C
  Menderes - İZMİR
 • PZT-CUMARTESİ
  08.00 - 19.00

İzmir Kombi Servisi mi Arıyorsunuz ?

Gelişmelere bağlı olarak hayatın her anında değişmeler gözlemlemek mümkündür. Isınma ve ısıtma çağar boyunca insanların temel ihtiyaçları arasında yer almış ve değişmelere maruz kalmıştır. Ateş yakarak başlatılan ısınma ve ısıtma ihtiyacımız günümüzde yaygın şekilde doğal gaz tüketimi ile gerçekleştiriliyor.

 • Pencere Tipi Klima

  Duvar Tipi Split

 • Yer Tavan Tipi

  kaset Tipi

 • Gizli Tavan

  Salon Tipi

 • Nobil Tipi

  Mrv Sistemler

 • Her Marka ve Model

  Klimalarda

 • Profosyonel Ekip ile

  Tamir-Bakım-Montaj

Kombi Servisi

Doğal gaz tüketimini ısı enerjisine dönüştüren kombiler ise hemen hemen uzun yıllar dayanabilen bir ömre sahiptir. Bu ömür tam net sayılarla ifade edilememekle birlikte oluşabilecek olumsuz olaylar ciddi mal ve can kaybına sebebiyet vermektedir. Bu ve benzeri olumsuzlukları önlemek için İzmir Kombi Servisi bir telefon kadar uzağınızda.


Kombi Nedir, Nasıl Çalışır, İzmir Kombi Servisi Olarak Ne gibi Arızalar Sıklıkla Karşımıza Çıkmaktadır

Kombiler doğal gaz enerjisini bünyesinde ateşleyerek petek adı verilen ısınma organlarına ısıyı ileten cihazdır. Bunun yanı sıra kombilerden çıkan sıcak su evin diğer bölümlerinde farklı amaçlar için de kullanılabilmektedir. İzmir Kombi Servisi, tüm petek ve benzeri kombi bağlantılı ürünlerinizin bakım onarım ve montaj işlemlerinde bir numaralı firma.

Bizi Arayınız: +90 554 852 24 57


Sıklıkla karşılaştığımız arızaların genel sebebi vaktinde kombi bakımının aksatılmış veya hiç yapılmamış olmasıdır. Dış etkenlerin de dahil olduğu bu arıza tipinde sıklıkla kullanıcıların fark etmeyeceği arızalar karşımıza çıkıyor. Bu arızaların önlenmesi için kombilerin yıllık bakımını aksatmamak gerekiyor. Zira içerisinde sıvı geçişinin yoğun olduğu için akıtma, çürüme hatta elektronik bir cihaz olduğundan kısa devre de yaşanabiliyor. Bunun bir ileri adımı ise doğal gaz girişi olduğu için ciddi kayıplara yol açabilecek arızalarda gözlemlenebiliyor. Özellikle havalarında iyice soğudu bu zamanlarda kombinizin bakımı ve tamiri için başvuracağınız bir numaralı firma olmaktan gurur duyuyoruz. İzmir Kombi Servisi olarak yılların tecrübesini ayağınıza kadar getiriyoruz. %100 müşteri memnuniyetini garanti altına alabilmek için çalışan ekimiz tamamen uzman arkadaşlardan oluşmaktadır.İzmir Kombi Servisi olarak müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyla kombi tamiri ne zaman gereklidir ona değinmek istiyoruz. Özellikle kombinizin açılmadığı veya deposunun dolmadığı gibi problemlerde ilk olarak İzmir Kombi Servisimizi aramalısınız. Kombileri açmaya çalışmak, açıp parçaları incelemek hem arıza riskini arttırır hem de can ve mal kayıplarına yol açar. Kombi tamiri arıza tespit cihazlarımız ile hızlıca gerçekleştirilir ve İzmir Kombi Servisi bünyesinde çalışan uzman arkadaşlarımız tadilatı gerçekleştirirler.


İzmir Kombi Servisi olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesi en hızlı ve en güvenli şekilde gerçekleştirilerek olası masraflarında önlenmesini sağlamaktayız. İzmir Kombi Servisi her türlü bakım ve arıza konusunda bir numaralı tercihiniz.


Bizi Takip Edin:

Tıkla Ara!