İzmir Klima ve Kombi Bakım-Arıza-Montaj Servisi Sitemize Hoşgeldiniz.

 • Hemen Arayın
  +90 554 852 24 57
 • Cüneyt Bey Mah. 607 Sokak No:2/C
  Menderes - İZMİR
 • PZT-CUMARTESİ
  08.00 - 19.00

Klima tamiri

Klimalarda en çok rastlanan sorunlar genelde soğutma işlemini gerçekleştiren Kompresor, kompresöre ilk hareketi veren kondansator gibi parçalardır, Klimanın Montajının ve boru tesisatının iyi yapılmaması durumunda ise genelde Gaz kaçağı, su akıtma ve Motordaki yağların sisteme dolması ile oluşan tıkanmalardır.

 • Pencere Tipi Klima

  Duvar Tipi Split

 • Yer Tavan Tipi

  kaset Tipi

 • Gizli Tavan

  Salon Tipi

 • Nobil Tipi

  Mrv Sistemler

 • Her Marka ve Model

  Klimalarda

 • Profosyonel Ekip ile

  Tamir-Bakım-Montaj

Klima Tamiri nasıl yapılır ?

Eğer klimanızın yerini değiştirecekseniz mutlaka işin ehli kişilere yaptırmalısınız Demontaj ve montaj işlemleri sırasında sistemin iyice temizlenmesi ve dışarıdan girecek pisliklerin iyice arındırılmış olması gerekmektedir. Klimalarda yine sıkça rastlanan arızalardan biriside Klimanın güç kaynağının olduğu elektronik kart ve iç ünitede bulunan sistem kartının genelde voltajlarda oluşan yükselme ve alçalma gibi durumlarda ortaya çıkan elektronik kart sorunlarıdır.

Bizi Arayınız: +90 554 852 24 57Klimanın bağlandığı elektrik şebekesi çok iyi seçilmelidir, Aynı şekilde klimanın Elektrik kablolarının da çekeceği ampere dayanıklı kaboların seçilmesi ve iyice korunmasıdır. klimalarda montajdan kaynaklanan başka bir sorun ise iç veya dış ünitesinin iyi monte edilmemesinden kaynaklanan (seviyesi iyi ayarlanmalıdır) su akıtma problemleridir. bunların önüne geçmek için klimanın su giderinin tıkanmayacak şekilde monte edilmesi gerekmektedir.


Klima Bakım Tamiri Neden Önemlidir ?

Klima cihazları iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez bakım yapılması son derece önemlidir. Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.

Klima Bakımı Yaptırdığınızda cihazınızda verimlilik artar

Klimanız bakım yaptırmanız durumunda enerji tasarrufu sağlar

Ortamdaki kötü kokuları ve bakterileri temizlemekte daha etkili olur

Sık sık arıza yapmasının önüne geçmiş olursunuz

Dünyada ve Türkiyede Klima Kullanımı artık çok fazlalaştı, dolayısı ile klima bakımı, klima tamiri ve onarımı günümüzde çok önemli bir yere gelmiştir. Klimanızı tamir ettirirken iyi düşünün sorunsuz hizmet almak için konusunda uzman Klima Teknik servisleri ile çalışmaya özen gösteriniz.Klima Bakımı Yaptırdığınızda cihazınızda verimlilik artar

Klimanız bakım yaptırmanız durumunda enerji tasarrufu sağlar

Ortamdaki kötü kokuları ve bakterileri temizlemekte daha etkili olur

Sık sık arıza yapmasının önüne geçmiş olursunuz

Bizi Takip Edin:

Tıkla Ara!