İzmir Klima ve Kombi Bakım-Arıza-Montaj Servisi Sitemize Hoşgeldiniz.

 • Hemen Arayın
  +90 554 852 24 57
 • Cüneyt Bey Mah. 607 Sokak No:2/C
  Menderes - İZMİR
 • PZT-CUMARTESİ
  08.00 - 19.00

İzmir Kombi Bakım

İzmir Kombi Bakım firması olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. İzmir Kombi Bakım firması olarak kombi ve bağlantılı tüm diğer ev / işyeri eşyalarınızın yıllık bakımını yapmaktayız. Sıklıkla karşılaştığımız bir kaç soruya da bu metinle cevap vermek istiyoruz.

 • Pencere Tipi Klima

  Duvar Tipi Split

 • Yer Tavan Tipi

  kaset Tipi

 • Gizli Tavan

  Salon Tipi

 • Nobil Tipi

  Mrv Sistemler

 • Her Marka ve Model

  Klimalarda

 • Profosyonel Ekip ile

  Tamir-Bakım-Montaj

Kombi Bakımı Şart Mıdır?

Şart demek doğru olmaz bu konuda her hangi bir zorunluluğunuz yok. İzmir Kombi Bakım firması olarak baştan uyaralım bakımı aksatılan ya da hiç yapılmayan kombilerde, yüksek fatura, cihaz iç ve dışında çürüme, performans kaybına bağlı tüketim artışı ve gün geçtikçe de açılmama gibi sorunları görmek mümkün. İzmir Kombi Bakım firması olarak tüm bu olumsuz olayların önüne geçebilmek için kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getirdik. Ev ya da işyerinizde ki kombilerin yıllık şekilde bakımını gerçekleştirerek yüksek enerji tasarrufu ve faturalarınız da ciddi düşüş sağlaya bilmekteyiz.


Kombi Bakımı Aksatılırsa Ne Gibi Olumsuz Olaylar Yaşanır

İzmir Kombi Bakım firması olarak uzun yıllardır bu sektörde yer sahibiyiz. İşte bu uzun yıllar boyunca öğrendiğimiz bir çok şey var, bunlardan ilki uzman çalışan kadrosu kurabilmek. İzmir Kombi Bakım firması olarak bünyemizde çalışan tüm çalışan arkadaşlar bu sektör için eğitimli ve de deneyimli kişilerdir. Bu sayede İzmir Kombi Bakım firması olarak en çok önem verdiğimiz %100 müşteri memnuniyetini siz değerli müşterilerimize sunmuş oluyoruz.

Bizi Arayınız: +90 554 852 24 57


Kombinizin ömrü kısalacak ve kısa zaman içerisinde farklı arızalar verecektir. Cihaz yüksek performans gösteremez, ayarlarında ki en yüksek düzey kullanılamaz hale gelir. Ekonomi çökertir.Doğal gaz tüketimi artarken ısı seviyesi düşer ve yanma değer ve ayarları zarar görür.En Sık Rastlanılan Arızalar Nelerdir

İzmir Kombi Bakım olarak uzun yıllardır siz değerli müşterilerimizin ev ve işyerleriniz de ki kombilerin bakımını yapıyoruz. Özellikle bakım yerine arıza ihbarı üzerine gitmiş olduğumuz bazı olumsuz olaylardan sizleri de haberdar etmek istiyoruz. Kurulum Hataları Tesisat Su Bacası Arızası Kullanıcı Hataları ( Arıza Onarmaya Çalışma Ve Benzeri ) Gaz Vanası Kapalıyken Çalıştırma Kombinin Mevsimsel Şartlarının Yanlış Kontrolü Donma Elektrik Kesintisine Bağlı Cihaz Arızaları Bunlar İzmir Kombi Bakım firması olarak her yıl defalarca karşılaştığımız sorunlardı. Siz de daha kaliteli bir yaşam, enerji ve maddi tasarruf için İzmir Kombi Bakım firmamızı hemen arayın.Bizi Takip Edin:

Tıkla Ara!