İzmir Klima ve Kombi Bakım-Arıza-Montaj Servisi Sitemize Hoşgeldiniz.

 • Hemen Arayın
  +90 554 852 24 57
 • Cüneyt Bey Mah. 607 Sokak No:2/C
  Menderes - İZMİR
 • PZT-CUMARTESİ
  08.00 - 19.00

Klima Servisine mi İhtiyacınız Var ?

Sektöründe gösterge konumunda olan firmamız, servis hizmetlerinde bilgisayarlı randevu sistemi ile çalışarak söz verdiği saatte müşterilerine servis hizmeti vermektedir. Amacımız sizlerin sadece memnun olması değil, aynı zamanda memnuniyetinizin devamlı olmasıdır.

 • Pencere Tipi Klima

  Duvar Tipi Split

 • Yer Tavan Tipi

  kaset Tipi

 • Gizli Tavan

  Salon Tipi

 • Nobil Tipi

  Mrv Sistemler

 • Her Marka ve Model

  Klimalarda

 • Profosyonel Ekip ile

  Tamir-Bakım-Montaj

Klima Servisi

Klimalar, gelişen teknolojinin hayatımıza sokmuş olduğu bir üründür. İzmir Klima Servisi olarak uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize klima bakım ve arıza işlemleri üzerinden hizmet vermekteyiz. Klimalar diğer teknolojik ürünlere kıyasla daha dikkatli kullanılması gerekiyor. Her elektrikli üründe olduğu gibi klimalarda arızalanabiliyor. Bu konu üzerinde de sizlere tam anlamıyla destek olmaya çalışan İzmir Klima Servisi firmamız yaşanacak her türlü olumsuz olayı önlemek için ilk tercihiniz olacaktır. Uzman çalışan kadrosuyla %100 müşteri memnuniyetini garanti eden firmamızın siz değerli müşterilerine ne gibi hizmetler sunuyor detaylı şekilde aktaralım.

Bizi Arayınız: +90 554 852 24 57


İzmir Klima Servis firmamız her türlü klima montajı, klima onarımı ve rutin klima bakımını sizlere sağlamaktadır. Yeni satın almış olduğunuz klimanın tam potansiyel çalışması için kesinlikle bir ustanın elinden geçmeli ve o şekilde monte edilmeli. Klima Servisi olarak müşterilerimizle klima montajı öncesinde, klimanın bulunduğu oda içerisine ortalama bir günde kaç kişi giriyor, oda düzeni ve eşyalarda her hangi bir değişiklik planlıyor musunuz gibi bir takım sorular yöneltiyoruz. Bunun nedeni klimanın konumlandırılacağından, oda içerisinde en iyi performansı nasıl sağlarız ve en iyi konum neresi sorularına cevap arıyor olmamız. Bu gibi bilgilerin yanı sıra klimalarında bir çok türü olduğu için hangi klimanın hangi koşullar altında daha iyi çalıştığını sade bu işin ustası olan kişiler anlar. Bu bilinçle yola çıkarak bünyemizde bulunan tüm çalışanları özenle seçmiş ve alanında uzman kişiler tarafından bir çalışan kadrosu kurmuş bulunmaktayız.Klima Servisi şirketimiz klima arıza konusunda da müşterisinin yanında. Klimalar bir çok sebepten ötürü arıza verebilmektedir. Yazılımsal sorunlar ya da küçük bir kısa devrede. Bu gibi klima arızalarında yapılması gereken ilk Servisi aramaktır. Uzman çalışan ekibimiz cihazın yazılım kaynaklı bir arıza vermesi sonucunda orijinal yazılımı tekrardan kurarak hızlı şekilde klima onarımını gerçekleştirebilirler. Klima yazılımsal değil de mekanik olarak yani kablo, iç ve dış üniteye yabancı madde sıkışması, gecikmiş bakım nedeniyle ortaya çıkan bir takım arızalar ve benzeri arızaları yine uzman çalışan ekibimiz tüm parçaları tek tek inceleyerek arıza tespitini gerçekleştirir ardından yine hızlı bir şekilde tamir işlemleri noktalanır. İzmir Klima Servisi olarak tüm klima bakım, klima arıza ve klima montaj işlemlerinde siz değerli müşterilerimizin bir numaralı tercihi olmaktan gurur duyuyoruz.


İzmir Klima Teknik Servisi teknik servis firmamız İzmir'in tüm bölgelerine servis hizmeti vermektedir. Uzman Klima Teknik Servisi servisleri, sahip olduğu yılların deneyim ve birikimiyle beyaz eşya onarım tecrübesi ve profesyonel ekibiyle, yalnızca en kaliteli onarımları yapmakla kalmaz, aynı zamanda yaşadığınız problemin bir daha tekrarlanmaması için en küçük ayrıntıyı bile gözden kaçırmaz. Aciliyeti olan servisler için 2 saat içerisinde servis hizmeti vermekteyiz. Servis desteği alan müşterilerimize geçici değil kalıcı çözümler üretmek için sürekli olarak çalışmakta ve ekibimizi sürekli olarak eğitmekteyiz. Beyaz eşyalar özen ve itina ister. Bu neden ile eşyalarınızın arızalarında ya da bakımları gerektiğinde firmamızdan itinalı bir hizmet alabilirsiniz. Tüm Klima Teknik Servisi elektrikli ürünleriniz için en özel ve garantili hizmeti servisimizden dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Tüm ekip arkadaşlarımız ürünlere ve tamirat konularına vakıf olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. Bu şekilde sizler de içiniz rahat bu garantili servis hizmetini ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için izmir Klima Teknik Servisi servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

Tüm Hizmetlerimiz 2 yıl Garantilidir

Müşterilerimize hızlı Servis desteği vermek için sürekli olarak çalışmakta ve ekiplerimizi eğitmekteyiz. Servis desteği verdiğimiz tüm Klima Teknik Servisiürünlerine 2 yıl garanti vermekteyiz. Servis hizmeti verdiğimiz ürün aynı sebepten ya da değiştirilen parçadan dolayı tekrar aynı arızayı çıkarması durumunda teknik servis personelimizin size bırakmış olduğu teknik servis fişiyle bizleri 2 yıl içerisinde tekrar arayarak aynı işlem için servis hizmeti alabilirsiniz. Özel sonuçları en ideal şekilde alabilmeniz açısında sürekli olarak İzmir'in her ilçesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu şekilde sizler de çok özel ve farklı bir hizmeti en uygun şekilde kaliteli olarak alabilirsiniz. Artık arızalarınızı ve bakım işlerinizi bize bildirerek, en özel çözümleri en etkin şekilde karşılayabileceksiniz. Gaziemir, Balçova, Buca, Bornova ve Karabağlar gibi ilçelerimizde de en yaygın hizmet ağımız ile sizlere ulaşabiliyoruz.


İzmir'in Her Yerine Klima Teknik Servisi

Özel, farklı ve etkili faydaları sağladığımız beyaz eşyalarımız, bakım ve onarım hizmetlerine her zaman ihtiyaç duyabilirler. Durum böyle olduğu zaman ürünlerinizin güvenliği ve uzun süreli kullanım için doğru servis hizmetini almanız çok önemlidir. En farklı sonuçları en etkin şekilde alacağınız servisimiz ile sizler de tüm beklentilerinizi en uygun şekilde karşılayabilirsiniz. Tüm Klima Teknik Servisi ürünleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz güvenilir ve kaliteli bir hizmet için hemen firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. Güler yüzlü ve konuya hakim olan personelimiz ile her zaman sizlerin mutluluğu için çalışmaktayız.


Bizi Takip Edin:

Tıkla Ara!